fbpx
6. 10. 2018

Elementor #790

TRIGOLA s.r.o. je specialistou na zakládání offshore společností. Specializujeme se na zakládání společností na Belize, Seychelských ostrovech, BVI, St. Vincentu a Grenadinách, Velké Británii, USA – Wyoming, Panamě, Anguille, Antize, Marshallových Ostrovech, Hong Kongu a dalších státech. Samozřejmostí je poskytnutí sídla a další služby, jako je zajištění zahraničních statutárních orgánů (Nominee ředitel), zvýšení anonymity vlastníka pomocí správce akcií (Nominee akcionář), administrativní podpora společnosti v místě registrace, virtuální kanceláře a další služby.

K 1.10.2018 společnost TRIGOLA s.r.o. převzala veškeré obchodní aktivity společnosti FINCOR Advisers & Partners, Inc. v České republice v oblasti registrace offshore společností a s FINCOR Advisers & Partners, Inc. úzce spolupracuje.

Naše služby

  • Zakládání a správa offshore společností
  • Poskytování služeb nominee ředitelů, akcionářů, místního agenta a zahraničního sídla
  • Zakládání soukromých a firemních offshore bankovních účtů
  • Offshore poradenství
  • Registrace odštěpných závodů
  • Registrace anonymních společností s ručením omezeným

Rozumné ceny

Naše služby se snažíme nabídnout za férové ceny

Rychlost

Většinu společností registrujeme během několika dnů

Diskrétnost

Informace o klientech nikde nezveřejňujeme

Nabídka společností

Společnost v Anglii (LTD, LLP)

Česká anonymní společnost

0
Aktivních společností
0
Let zkušeností

Rychlá registrace offshore společností

Chápeme, že čas jsou peníze, a proto je naší snahou maximální možná rychlost při zakládání společností, stejně tak jako snaha šetřit čas našich klientů. Většinu společností jsme schopni, díky síti locálních partnerů, zaregistrovat během následujícího pracovního dne a kompletní dokumentaci dodat během 7 až 10 dnů od registrace, pokud to legislativa daného státu umožňuje. Objednávku a dodání nezbytných dokumentů můžete vyřídít on-line.

sl-home-4-img1

Napište nám