+420 731 389 357
+420 731 389 357
info@offshoreservis.cz

Jak na on-line gambling a gaming licence

Jak na on-line gambling a gaming licence

Kostarika je jedním z mála států, který nemá jasně definovaná pravidla pro provozování on-line kasín. Díky těmto mezerám v legislativě a nízkým poplatkům je jednou z nejoblíbenějších destinací pro registraci společností, které se zabývají gamblingem. Společnost s licencí je možno pořídit již za cca $16,000, zatímco v ostatních státech se ceny pohybují od $75,000 výše. Celkem je na Kostarice registrováno kolem 400 internetových kasín.

Kvůli uvedeným nedostatkům v právních předpisech, společnosti se sídlem a v Kostarice nepodléhají dohledu místních úřadů jako je to v jiných státech.

Kostarika nemá zvláštní orgány pro regulaci této činnosti, čímž jsou společnosti v podstatě samoregulační, bez placení daní z příjmů z hazardu nebo on-line her.

Pokud chcete tuto činnost na mezinárodní úrovni vykonávat, bude potřebovat:

  • Společnost registrovanou na Kostarice
  • Registrace společnosti u daňové správy
  • Komerční licenci
  • obchodní licenci pro on-line zpracování dat získanou po registraci u správce daně

Registrace společnosti a vyřízení všech potřebných licencí a formalit trvá cca 4 měsíce. Společnost také musí platit pravidelné měsíční licenční poplatky.

Důležitou podmínkou je blokace kostarických IP adres na serverech společnosti. Umožnit přístup do on-lina kasín místním občanům je považováno za trestný čin.

Máte li zájem o získání licence pro provoz on-line kasina nebo herních webů, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *